Backhaus Artık Sahada

Gönderen: Kategori: Haberler Tarih: Yorum: 0 Okunma: 1069

En yenilikçi fırın Backhaus, 10. Yılında 10. Şubesini Türk Telekom Arena Stadyumu Doğu Alt Tribünü’nde açtı.

Backhaus, Türk Telekom Arena Stadyumu Doğu Alt Tribünü’ndeki yeni şubesinde maçlara ve devre aralarına keyif katıyor. İstanbul’da 10. şubesini kucaklayan Backhaus, Arena şubesi için hazırladığı menüde maç klasiklerini eşsiz ekmekleri ile yeniden yorumluyor ve gurme tatlara dönüştürüyor. Galatasaray taraftarları için tasarlanan bardak dizaynları ise takım ruhunu desteklerken stada özel şube tasarımları taraftarların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Backhaus Arena Şubesi, lig boyunca taraftarları ağırlamaya devam edecek.

Backhaus, köfte ekmek, sandviç gibi futbolun vazgeçilmez lezzetlerinin yanı sıra ağızda kolay dağılan ve muhteşem badem tadı bırakan Backhaus Acıbadem ve tatlının en yumuşak hali Backhaus Muffin çeşitleri ile futbol severlerin heyecanına ortak oluyor. Her maça özel hazırlanan anı kurabiyesi ile maç coşkusunu taraftarlarla paylaşıyor. Ferahlamak isteyenleri ise şubede sıkılan, taptaze Backhaus Limonatası bekliyor.

Backhaus ürünlerinin kalitesinin, çeşitliliğinin ve eşsiz lezzetlerinin arkasında Almanya’da Backhaus’a destek veren 100’den fazla kişiden oluşan AR-GE ekibi ve dünyaca ünlü şefler bulunuyor.

Yorumlar

Yorum bırakın

Lokasyon ekle