Backhaus Yılbaşı Sepetleri ile Hediyeler Tatlı mı Tatlı!

Gönderen: Backhaus . Kategori: Haberler Tarih: Yorum: 0 Okunma: 4881

Backhaus şık ve gösterişli yılbaşı kutlama sepetleri ile kurumsal hediyelere renkli ve lezzetli alternatifler sunuyor.

Backhaus şık ve gösterişli yılbaşı kutlama sepetleri ile kurumsal hediyelere renkli ve lezzetli alternatifler sunuyor. Boy boy değişen Backhaus yılbaşı sepetlerinin içerisinde genetiği bozulmamış, sağlıklı Dinkelberger ekmeğinden Alman’lara özgü yılbaşı ekmeği Stollen ve zencefilli yılbaşı kurabiyesine kadar geniş ürün seçenekleri bulunuyor. Sepetler, yılbaşı süslemeleri, Backhaus baskılı bardak ile güzel bir hediyeye dönüşüyor. Yılbaşı sepetlerinde kurumların isteği üzerine değişiklikler yapılabildiği gibi glutensiz ürünler de hediyeye eklenebiliyor.

Backhaus’un birbirinden renkli, orijinal ve geniş seçeneklere sahip yılbaşı sepetlerindeki ürünleri taptaze ve günlük olarak üretiliyor. Ayrıca Backhaus özel madlen çikolataları, portakallı drajeleri ve şık kutulu makaronları da yeni yıl hediyesi olarak hazırlıyor.

Türkiye’nin en yenilikçi fırını olmakla beraber aynı zamanda modern ve leziz bir pastane olarak hizmet veren Backhaus, ekmeklerden keklere, kuru pastalardan pastalara ve makaron çeşitlerine kadar birçok modern ve geniş çeşitte lezzeti bir arada sunuyor. 

Kurumsal satış ile ilgili bilgi almak için tıklayın. 

Yorumlar

Yorum bırakın

Lokasyon ekle