Efsanevi Venice Simplon - Orient Express Treninin Lezzet Tercihi Backhaus Oldu

Gönderen: Backhaus . Kategori: Haberler Tarih: Yorum: 0 Okunma: 2144

Paris’ten İstanbul’a uzanan tarihi Venice Simplon - Orient Express treni, kahvaltı, çay saati ve yemek servisleri için Backhaus kurabiye ve ekmeklerini tercih etti.

Paris’ten İstanbul’a uzanan tarihi Venice Simplon - Orient Express treni, kahvaltı, çay saati ve yemek servisleri için Backhaus kurabiye ve ekmeklerini tercih etti. Özel tarifli Backhaus reçeteleri ünlü şefler ve Almanya’da 100’den fazla kişiden oluşan kuvvetli bir AR-GE ekibi tarafından hazırlanıyor.

Senede bir defa gerçekleştirdiği Paris-İstanbul rotası ile ünlü olan dünyanın ilk lüks ekspres treni Venice Simplon - Orient Express, başvurular arasından titizlikle seçilen prestijli yolcularını Backhaus kalitesi ve lezzetleri ile ağırlamayı seçti. Ürünlerini daha önce Paris’ten alan Venice Simplon - Orient Express,  Paris ve Viyana’daki en ünlü pastanelerle birlikte yaptığı değerlendirmede, Backhaus ürünlerinin müşterileri için en uygun kalitede ve lezzette olduğuna karar verdi.

Budapeşte, Venedik ve Krakov gibi bir düzine Avrupa şehri arasında hizmet veren Venice Simplon -Orient Express’in konukları arasında Lawrence of Arabia, Mata Hari, Marlene Dietrich, Serge Diaghilev ve Lisa Minelli gibi ünlüler yer alıyor. Ünlü polisiye yazarı Agatha Christie’nin “Doğu Ekspres’inde Cinayet” romanı gibi, çeşitli kitap, film ve belgesellere konu olan Venice Simplon - Orient Express, tarih ve heyecan ile özdeşleştiriliyor. Paris - İstanbul arasında sadece senede bir defa gerçekleşen yolculuk bir hafta sürüyor. Kahvaltı ve çay saati kompartımanlarda, öğlen ve akşam yiyecek vagonundaki yemek servisine Backhaus’un dünyaca ünlü şeflerine ait özel tarifleri ile hazırlanan gurme ürünleri imza atıyor.

Yorumlar

Yorum bırakın

Lokasyon ekle