Glutensiz Ürünler 

Backhaus, sağlığına önem verenlerin, çölyak hastaları ve gluten hassassiyeti olanların istediklerini özgürce yemeleri için glutensiz ürünlerinin çeşidini ve sayısını artırıyor. Backhaus şubelerinden özel bir sepet içerisinde sunulan glutensiz ürünlere önceden sipariş vermeden anında taptaze ulaşılabiliyor.
Sıra dışı ekmekleri ve tatları ile dikkatleri üzerine çekenBackhaus, glutensiz ürünlerine yepyeni lezzetler ekledi. Tatlı kuru pastadan bütün pastalara; muffinlerden ekmeklere kadar geniş bir yelpazede glutensiz ürünler sunuyor. Backhaus şeflerinin titizlikle hazırladığı glutensiz ürünler ile glutensiz beslenmeyi yaşam tarzına dönüştürenler, çölyak hastaları ve gluten intoleransı bulunanlar rahatlıkla istedikleri pasta, tatlı veya tuzlu lezzetlerin keyfini çıkarabiliyor. Glutensiz Muffin Kek, Glutensiz Ekmekler, Glutensiz Browni Cevizli Dilim Pasta, Glutensiz Tuzlu Kuru Pasta, Glutensiz Tatlı Kuru Pasta, Glutensiz Yaş Pasta, Backhaus şubelerinde önceden sipariş vermeden her gün taze olarak yerini alıyor.

Son yılların trendi glutensiz diyeti yapanlar, arpa, buğday ve benzeri tahılları tüketmemesi gereken çölyak hastaları, gluten intoleransı bulunanlar için özel glutensiz undan yapılan Backhaus ekmekleri ayçekirdekli, haşhaşlı, cevizli ve benzeri birçok çeşidi ile fark yaratıyor. Tatlıdan vazgeçemeyenler için ise Glutensiz Muffin Kek ve Browni Cevizli Dilim Pasta ideal oluyor. Glutensiz undan hazırlanan 6 kişilik Glutensiz Yaş Pasta, Ayçekirdekli, Haşhaşlı Tuzlu Kuru pastalar ve tatlı kuru pasta çeşitleri gluten hassasiyeti olanların gözdesi oluyor. Her geçen gün ürün çeşitliliğini artıran Backhaus’un kalitesinin ve eşsiz lezzetlerinin arkasında Almanya’da Backhaus’a destek veren 100’den fazla kişiden oluşan Ar-Ge ekibi ve dünyaca ünlü şefler bulunuyor.
Tüm glutensiz ürünlerimize ulaşmak için tıklayın. 

Lokasyon ekle