Teslimat Koşulları

Backhaus.com.tr üzerinden fırınlarımızda günlük ve taze olarak üretilen lezetlerimizin satışı gerçekleştirilmektedir. Ürünlerimizin teslimatı İstanbul il sınırları içerisinde özel Backhaus kurye veya soğuk depolu araçlarla yapılır. 

Siparişinizi herhangi bir Backhaus mağazasına yakın bir noktadan veriyorsanız, siparişiniz özel motorlu kuryemiz ile siz siparişi verdikten sonra 45 dakika içerisinde adresinize ücretsiz olarak teslim edilir. Eve hızlı teslim siparişlerinizi saat 11.00 ile 16:30 arasında verebilirsiniz. Bu şekilde sadece size yakın mağazamızda sunulan lezzetlerimizi sipariş verebilirsiniz.  

İstanbul içerisindeki fakat mağazamıza yakın olmayan bir semtten verdiğiniz siparişler ve tüm kutlama pastası siparişleriniz Merter Fabrika mağazamızdan, özel soğuk depolu araçlarla ve özenle adresinize teslim edilir. Bu siparişlerinizde siparişinizin teslim edileceği saat aralığını sipariş adımlarında belirtebilirsiniz. Teslimat yapan aracımız size sipariş ettiğiniz ürünleri bu saatler arasında teslim edecektir. Teslimat ücreti teslimat yapılacak semte göre değişiklik göstermektedir. 

İstanbul dışında bulunan müşterilerimiz için, siparişleri kargolayabileceğimiz illerimiz ve sipariş edilebilecek ürünlerimiz şimdilik sınırlıdır. İstanbul dışına gönderilebilen ürünlerimize Tüm Ürünlerimiz sayfasından filtreleyerek ulaşabilirsiniz. 

Siparişin oluşturulması ve teslimatın ücretlendirilmesi işlemleri, sipariş öncesince belirlediğiniz İl - İlçe ve Semt seçimine bağlı olarak yapılır. Bu nedenle, teslimat adresinizde kullanılacak bu bilgileri doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.  


Lokasyon ekle