Gizlilik ve Güvenlik

Kişisel bilgileriniz (ad, soyad, e-posta adresi, adres, kredi kartı bilgileri, satın alınan ürünler vb.) kesinlikle başka kişi ve kuruluşlarla paylaşılmaz. Bu bilgiler sadece Backhaus.com.tr'den azami faydayı sağlamanız amacıyla saklanır ve kullanılır.

Toplanan üye bilgilerinin gizliliği, güvenliği ve müşteri istekleri doğrultusunda kullanılması Backhaus olarak temel yaklaşımımızdır.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Başka bir üyenin sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Üye bilgileri Backhaus.com.tr sunucularında tutulmaktadır ve gizli bilgidir. Backhaus çalışanlarının ve görevlilerinin söz konusu müşteri bilgilerine erişimleri Backhaus Güvenlik Politikaları çerçevesinde düzenlenmiş olup; müşteri bilgileri hukuki zorunluluk durumları haricinde hiç bir kişi ve kurum ile paylaşılamaz.

Dışarıdan alınan hizmetlerde, hizmet alınan kuruluşlarla imzalanan sözleşmelerde mutlaka müşteri bilgilerinin gizliliğine ait madde bulunmakta ve hizmet alınan kuruluşlar ve çalışanlarının Backhaus Güvenlik Politikaları çerçevesinde tesbit edilen gizlilik ve sır saklama kurallarına uymaları istenmektedir.

Üye, Backhaus internet ortamlarındaki bilgilerine erişmek için kendisini doğru biçimde sistemlerimize tanıtmak zorundadır. Buradaki sorumluluk tamamen üyeye aittir.

İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz.

Backhaus.com.tr'den size gelen bilgilendirici e-postaları almak istemiyorsanız üyelik sayfanızdan eposta listesinden çıkma seçeneğini dilediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 

Backhaus.com.tr den sipariş verme adımlarında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekil ya da biçimde sunucularımızda saklanmamaktadır. Sipariş aşamasında kredi kartı bilgileriniz ödeme sistemine SSL - güvenlik sertifikaları ile şifrelenerek gönderilmektedir. Bu bilgileriniz bankaların ödeme sistemi ve PayU güvencesinde olup, herhangi bir Backhaus çalışanı ya da üçüncü şahıs kredi kartı bilgilerinize erişemez.

Backhaus.com.tr, üye ve ziyaretçilerin site ile ilgili tarafımıza ulaştırdıkları her türlü istek, öneri ve soruları içeren bilgiler site performansını ölçmek açısından saklanmaktadır. Bu bilgiler kişilerin kendilerine yanıt vermek dışında herhangi bir amaç ile kullanılamaz.

Backhaus.com.tr’de yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan görsel ya da metinsel içeriklerle fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.


Lokasyon ekle